Sari la conținut
Silent Zone - Community ™

Advert

  • Bun venit!

    Aici puteti sta la zi cu toate noutatile comunitati. Nu doar ca vedeti ce se intampla/sa intamplat, puteti sa va dati chiar si cu parerea!

    FLO Read more
  • Ajutor!

    Ai nevoie de ajutor? Bine ai venit! Comunitatea noastra este deschisa pentru discutii, intrebari si ajutor la orice! Daca ai o nelamurire sau ai nevoie de ajutor, nu ezita! Contacteaza-ne

    d!abolic 2 Read more
  • Te asteptam pe TeamSpeak/Discord/Steam!

    Pentru ca noi (comunitatea Silent-Zone) suntem ca si o familie, incercam sa ne regasim toti impreuna. Nu conteaza ce joc sau activitate facem, ci conteaza ca o facem impreuna!

    d!abolic 3 Read more

Danielos Tudozeus

Moderator
  • Număr conținut

    258
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Days Won

    44

Danielos Tudozeus last won the day on December 30 2018

Danielos Tudozeus had the most liked content!

Reputație Comunitate

219 Excellent

5 Urmăritori

Despre Danielos Tudozeus

  • Rang
    World Heavyweight Champion
  • Dată Naștere 13.01.1998

Personal Information

  • Nume pe server
    UniQ™ ★ Danielos Tudozeus

Vizitatori Recenți Profil

940 citiri profil
  1. Danielos Tudozeus

    Counter Strike Source v90 No-Steam

    Counter Strike Source v90 No-Steam: DOWNLOAD LINK
  2. Danielos Tudozeus

    PES Show Season 3: Liga 1 Etapa 8-13

    Liga 1 Etapa 8 MkM Vulcan-ELITE Bucuresti 0-0 RTG Resita-Golden Suceava 0-0 Silent Bucuresti-UniQ Bucuresti 1-1 Dinamo Bucuresti-CSS Bratesti 0-1 FC National Bucuresti-IbuyPOWER Timisoara 1-1 Rapid Bucuresti-Politehnica Timisoara 0-1 Steaua Bucuresti-Sportul Studentesc Bucuresti 1-1 Etapa 9 CSS Bratesti-FC National Bucuresti 0-1 ELITE Bucuresti-Dinamo Bucuresti 1-0 Politehnica Timisoara-RTG Resita 0-2 IbuyPOWER Timisoara-Rapid Bucuresti 0-1 Sportul Studentesc Bucuresti-UniQ Bucuresti 2-1 Steaua Bucuresti-MkM Vulcan 1-0 Golden Suceava-Silent Bucuresti 1-0 Etapa 10 UniQ Bucuresti-Golden Suceava 0-0 Dinamo Bucuresti-Steaua Bucuresti 2-1 MkM Vulcan-Sportul Studentesc Bucuresti 1-1 Silent Bucuresti-Politehnica Timisoara 1-1 RTG Resita-IbuyPOWER Timisoara 0-1 FC National Bucuresti-ELITE Bucuresti 0-0 Rapid Bucuresti-CSS Bratesti 1-1 Etapa 11 MkM Vulcan-Dinamo Bucuresti 0-1 Sportul Studentesc Bucuresti-Golden Suceava 1-0 CSS Bratesti-RTG Resita 0-0 Steaua Bucuresti-FC National Bucuresti 1-0 ELITE Bucuresti-Rapid Bucuresti 0-1 IbuyPOWER Timisoara-Silent Bucuresti 1-0 Politehnica Timisoara-UniQ Bucuresti 0-1 Etapa 12 RTG Resita-ELITE Bucuresti 2-0 Silent Bucuresti-CSS Bratesti 3-1 UniQ Bucuresti-IbuyPOWER Timisoara 3-1 FC National Bucuresti-MkM Vulcan 0-2 Golden Suceava-Politehnica Timisoara 0-1 Dinamo Bucuresti-Sportul Studentesc Bucuresti 1-0 Rapid Bucuresti-Steaua Bucuresti 1-0 Etapa 13 CSS Bratesti-UniQ Bucuresti 0-2 ELITE Bucuresti-Silent Bucuresti 0-1 IbuyPOWER Timisoara-Golden Suceava 0-0 Sportul Studentesc Bucuresti-Politehnica Timisoara 3-0 MkM Vulcan-Rapid Bucuresti 0-0 Steaua Bucuresti-RTG Resita 0-0 Dinamo Bucuresti-FC National Bucuresti 0-0 Clasament 1. UNIQ BUCURESTI 32p* 2. Rapid Bucuresti 22p* 3. ELITE Bucuresti 19p** 4. IbuyPOWER Timisoara 17p*** 5. Silent Bucuresti 16p*** 6. RTG Resita 17p***** 7. Golden Suceava 16p*** 8. Sportul Studentesc Bucuresti 15p**** 9. MkM Vulcan 15p 10. Dinamo Bucuresti 15p 11. Steaua Bucuresti 14p 12. FC National Bucuresti 13p 13. Politehnica Timisoara 12p****** 14. CSS Bratesti 11p******* Barajul impotriva Locului 3 din Liga 2 SC XTREME GAMERS SUCEAVA-CSS Bratesti 0-1 (2-0) * - Calificata in Grupele UEFA Champions League ** - Calificata in Play-Off-ul UEFA Champions League *** - Calificata in Grupele UEFA European Cup **** - Calificata in Play-Off-ul UEFA European Cup ***** - SC VIRAL Bacau a castigat la TAS dreptul de participare in Urmatorul Sezon al Ligii 1 impotriva celor din RTG Resita ****** - Politehnica Timisoara este Retrogradata in Liga 2 din cauza datoriilor ******* - Din cauza situatiilor celor din RTG Resita si a Politehnicii Timisoara , CSS Bratesti va juca in Barajul impotriva Locului 3 din Liga 2 Golgheteri Sc0Rp!0NN (RTG) - 5 Danielos Tudozeus (UniQ) - 5 ReySin (UniQ) - 5 FLO (Silent) - 5 Pixel (Rapid) - 4 Chypo (Sportul Studentesc) - 4 CATA (CSS Bratesti) - 3 Dinko (FC National) - 3 Rafi (ELITE) - 3 EmLReys (MkM) - 3 Moshu (Dinamo) - 3 Cheloo (Silent) - 2 Yoo (MkM) - 2 Ab0ve (UniQ) - 2 Meliodas (Golden) - 2 K3n[N]y (Steaua) - 2 Przybor (Sportul Studentesc) - 2 Addicted (Steaua) - 2 Mimi (UniQ) - 2 SharpeN (IbuyPOWER) - 2 Flipper (UniQ) - 1 M16 (ELITE) - 1 M.F. Annfreyr (Rapid) - 1 Alex (IbuyPOWER) - 1 Askordik (ELITE) - 1 Seafers (Dinamo) - 1 Kruglov (UniQ) - 1 Ubojstvo (UniQ) - 1 Caraiman (Silent) - 1 Nicu (Golden) - 1 KynDereL (Silent) - 1 JhOn (Steaua) - 1 Ru55eL (Golden) - 1 Aloman (FC National) - 1 SNOW (RTG) - 1 Alpaca (UniQ) - 1 Bronx (ELITE) - 1 XxCr@zyn3ssxX (MkM) - 1 Ovidiu (Silent) - 1 Warni-das-Warndreieck (FC National) - 1 Kamix (IbuyPOWER) - 1 Gingis Han (Poli Timisoara) - 1 Igor (Steaua) - 1 hXe (Dinamo) - 1 Fendi (MkM) - 1 Dolixec (Poli Timisoara) - 1 Scream (IbuyPOWER) - 1 Chorri (CSS Bratesti) - 1 Klajdi (Rapid) - 1 Mr. D (Rapid) - 1 KloW (IbuyPOWER) - 1 Erdem (UniQ) - 1 SpIkE (RTG) - 1 PiKi (Silent) - 1 Katty (Silent) - 1 Antilla (CSS Bratesti) - 1 Criss (UniQ) - 1 MoTaNeL (Poli Timisoara) - 1 Bricheta (Sportul Studentesc) - 1 Cartonase Galbene Obito (ELITE) - 1 Galben Allah Akbar (Poli Timisoara) - 1 Galben Machio Man (IbuyPOWER) - 1 Galben Raven (IbuyPOWER) - 1 Galben xyO (Steaua) - 1 Galben Grig (FC National) - 1 Galben FLO (Silent) - 1 Galben xSkyDragon (Dinamo) - 1 Galben JhOn (Steaua) - 1 Galben Baros (IbuyPOWER) - 1 Galben CALAu (Poli Timisoara) - 1 Galben Pornake (Sportul Studentesc) - 1 Galben Bronx (ELITE) - 1 Galben OLADUSHEK (ELITE) - 1 Galben Dante (Rapid) - 1 Galben SERGIU (FC National) - 1 Galben Warni-das-Warndreieck (FC National) - 1 Galben Zalmoxis (FC National) - 1 Galben Helix (UniQ) - 1 Galben Scream (IbuyPOWER) - 1 Galben Erdem (UniQ) - 1 Galben Zzlevo (Poli Timisoara) - 1 Galben Akim (Steaua) - 1 Galben ------------------------------------------------------- Liga 2 Play-Off 1. Universitatea Cluj 11p* 2. SC Xtreme Gamers Suceava 10p** 3. Petrolul Ploiesti 9p 3. CFR Cluj 7p 5. FC Bihor Oradea 7p 6. FC Arges Pitesti 6p 8. Otelul Galati 6p 7. UTA Arad 5p 9. SC VIRAL Bacau 2p*** 10. Subcarpati Xtreme Gamers Brasov 2p * - Promovata in Liga 1 ** - Calificata in Barajul impotriva Locului 16 din Liga 1 *** - SC VIRAL Bacau a castigat la TAS dreptul de participare in Urmatorul Sezon al Ligii 1 impotriva celor din RTG Resita Etapa 1 UTA Arad-FC Bihor Oradea 0-1 SC VIRAL Bacau-Otelul Galati 0-1 Petrolul Ploiesti-Universitatea Cluj 2-2 FC Arges Pitesti-CFR Cluj 2-0 Subcarpati Xtreme Gamers Brasov-SC Xtreme Gamers Suceava 0-1 Etapa 2 SC Xtreme Gamers Suceava-SC VIRAL Bacau 1-0 CFR Cluj-UTA Arad 0-0 Universitatea Cluj-FC Arges Pitesti 1-0 Otelul Galati-Petrolul Ploiesti 0-0 FC Bihor Oradea-Subcarpati Xtreme Gamers Brasov 1-0 Etapa 3 UTA Arad-Universitatea Cluj 0-0 Petrolul Ploiesti-SC Xtreme Gamers Suceava 2-0 Subcarpati Xtreme Gamers Brasov-SC VIRAL Bacau 0-0 FC Arges Pitesti-Otelul Galati 0-0 FC Bihor Oradea-CFR Cluj 0-1 Etapa 4 Otelul Galati-UTA Arad 0-1 Universitatea Cluj-FC Bihor Oradea 1-0 CFR Cluj-Subcarpati Xtreme Gamers Brasov 1-0 SC Xtreme Gamers Suceava-FC Arges Pitesti 0-0 SC VIRAL Bacau-Petrolul Ploiesti 0-1 Etapa 5 FC Bihor Oradea-SC VIRAL Bacau 0-0 UTA Arad-SC Xtreme Gamers Suceava 0-1 Subcarpati Xtreme Gamers Brasov-Petrolul Ploiesti 0-0 Otelul Galati-FC Arges Pitesti 0-0 CFR Cluj-Universitatea Cluj 0-1
  3. Danielos Tudozeus

    PES Show Season 3: Cupa Romaniei Sferturi-Finala

    Cupa Romaniei Sferturi FC NATIONAL BUCURESTI-Steaua Bucuresti 1-0 SPORTUL STUDENTESC BUCURESTI-Subcarpati Xtreme Gamers Brasov 3-0 MKM VULCAN-Silent Bucuresti 3-0 IbuyPOWER Timisoara-GOLDEN SUCEAVA 0-2 Semifinale Sportul Studentesc Bucuresti-MKM VULCAN 0-1 GOLDEN SUCEAVA-FC National Bucuresti 2-1 Finala MkM Vulcan-GOLDEN SUCEAVA 0-1Ex Golgheteri Danielos Tudozeus (UniQ) - 5 Chypo (Sportul Studentesc) - 5 Dica (Steaua) - 3 Fanee (Dinamo) - 3 Klajdi (Rapid) - 3 Scream (IbuyPOWER) - 3 Dinko (FC National) - 3 Yoo (MkM) - 3 Ru55eL (Golden) - 2 iGreen (ELITE) - 2 Addicted (Steaua) - 2 Bricheta (Sportul Studentesc) - 2 EmLReys (MkM) - 2 Meliodas (Golden) - 2 ToxXxiC (SC BadBoys) - 1 Gasty (SC BadBoys) - 1 Colo (SC BadBoys) - 1 UniqSR (SC BadBoys) - 1 Aloman (FC National) - 1 Armagheddon (SC XG) - 1 Gaby (SC XG) - 1 Al3cs (SC XG) - 1 Liviu (Subcarpati XG) - 1 Dolixec (Poli Timisoara) - 1 CALAu (Poli Timisoara) - 1 Kazi-Ploae (Poli Timisoara) - 1 Blax (Petrolul) - 1 GREUCEANU (Petrolul) - 1 **ady** (Petrolul) - 1 FLO (Silent) - 1 Razvan (Silent) - 1 Ganja (SC VIRAL) - 1 Adonis (SC VIRAL) - 1 CATA (CSS Bratesti) - 1 JhOn (Steaua) - 1 Akim (Steaua) - 1 xSkyDragon (Dinamo) - 1 Seafers (Dinamo) - 1 Blaziny (FC Bihor) - 1 Izzu (Sportul Studentesc) - 1 Dante (Rapid) - 1 ReySin (UniQ) - 1 Ab0ve (UniQ) - 1 Cosmy (FC Arges) - 1 Miki (MkM) - 1 Geo20 (MkM) - 1 Em3x (MkM) - 1 Fendi (MkM) - 1 Libra (SC XG) - 1 Cheloo (Silent) - 1 Moshu (Dinamo) - 1 Zaszek (Sportul Studentesc) - 1 ADI (Golden) - 1 CaSeY (FC National) - 1 Anonym (Golden) - 1 Nicu (Golden) - 1 Cartonase ADI (Golden) - 1 Galben Electro (Steaua) - 1 Galben Miki (MkM) - 1 Galben Bricheta (Sportul Studentesc) - 1 Galben Aloman (FC National) - 1 Galben Geo20 (MkM) - 1 Galben
  4. Danielos Tudozeus

    PES Show Season 3: UEFA Champions League Etapa 3-6

    UEFA Champions League Etapa 3 Grupa A Chelsea Londra-Spartak Moscova 0-1 Olympique Marseille-Natus Vincere Kiev 2-2 Grupa B G2 Paris-Zenit St. Petersburg 2-2 HellRaisers Kiev-VOLKAN Istanbul 3-0 Grupa C Astralis Copenhaga-UniQ Bucuresti 0-2 Juventus Torino-Squa[D]ranS Istanbul 1-1 Grupa D Lokomotiv Moscova-PSV Eindhoven 3-0 Mousesports Berlin-Olympique Lyon 0-0 Grupa E Bayern Munchen-Manchester United 4-0 CSKA Moscova-Ferencvaros Budapesta 1-0 Grupa F BIG Berlin-Virtus Pro Varsovia 1-1 Golden Suceava-Sahtior Donetk 1-1 Grupa G Atletico Madrid-Space Soldiers Istanbul 0-3 Fnatic Stockholm-HJK Helsinki 4-0 Grupa H Ajax Amsterdam-NiP Stockholm 2-3 Arsenal Londra-FaZe Oslo 2-2 Etapa 4 Grupa A Spartak Moscova-Chelsea Londra 3-1 Natus Vincere Kiev-Olympique Marseille 2-2 Grupa B Zenit St. Petersburg-G2 Paris 3-2 VOLKAN Istanbul-HellRaisers Kiev 0-1 Grupa C UniQ Bucuresti-Astralis Copenhaga 0-1 Squa[D]ranS Istanbul-Juventus Torino 2-1 Grupa D PSV Eindhoven-Lokomotiv Moscova 0-2 Olympique Lyon-Mousesports Berlin 2-1 Grupa E Manchester United-Bayern Munchen 0-1 Ferencvaros Budapesta-CSKA Moscova 1-2 Grupa F Virtus Pro Varsovia-BIG Berlin 1-4 Sahtior Donetk-Golden Suceava 0-0 Grupa G Space Soldiers Istanbul-Atletico Madrid 0-2 HJK Helsinki-Fnatic Stockholm 1-3 Grupa H NiP Stockholm-Ajax Amsterdam 3-0 FaZe Oslo-Arsenal Londra 2-1 Etapa 5 Grupa A Chelsea Londra-Olympique Marseille 2-4 Spartak Moscova-Natus Vincere Kiev 1-2 Grupa B G2 Paris-HellRaisers Kiev 4-2 Zenit St. Petersburg-VOLKAN Istanbul 4-1 Grupa C UniQ Bucuresti-Squa[D]ranS Istanbul 0-1 Astralis Copenhaga-Juventus Torino 2-1 Grupa D Lokomotiv Moscova-Mousesports Berlin 1-3 PSV Eindhoven-Olympique Lyon 0-3 Grupa E Bayern Munchen-CSKA Moscova 3-2 Manchester United-Ferencvaros Budapesta 3-3 Grupa F BIG Berlin-Golden Suceava 1-0 Virtus Pro Varsovia-Sahtior Donetk 2-1 Grupa G Atletico Madrid-Fnatic Stockholm 0-3 Space Soldiers Istanbul-HJK Helsinki 2-1 Grupa H Ajax Amsterdam-Arsenal Londra 0-3 NiP Stockholm-FaZe Oslo 1-3 Etapa 6 Grupa A Olympique Marseille-Spartak Moscova 3-1 Natus Vincere Kiev-Chelsea Londra 4-0 Grupa B HellRaisers Kiev-Zenit St. Petersburg 1-1 VOLKAN Istanbul-G2 Paris 0-5 Grupa C Juventus Torino-UniQ Bucuresti 0-0 Squa[D]ranS Istanbul-Astralis Copenhaga 1-4 Grupa D Mousesports Berlin-PSV Eindhoven 2-0 Olympique Lyon-Lokomotiv Moscova 2-1 Grupa E CSKA Moscova-Manchester United 2-0 Ferencvaros Budapesta-Bayern Munchen 2-3 Grupa F Golden Suceava-Virtus Pro Varsovia 0-1 Sahtior Donetk-BIG Berlin 1-4 Grupa G Fnatic Stockholm-Space Soldiers Istanbul 2-1 HJK Helsinki-Atletico Madrid 2-0 Grupa H Arsenal Londra-NiP Stockholm 1-3 FaZe Oslo-Ajax Amsterdam 0-0 UEFA Champions League Grupa A 1. Olympique Marseille 12p 2. Natus Vincere Kiev 11p 3. Spartak Moscova 10p 4. Chelsea Londra 0p Grupa B 1. G2 Paris 13p 2. Zenit St. Petersburg 12p 3. HellRaisers Kiev 7p 4. VOLKAN Istanbul 1p Grupa C 1. Astralis Copenhaga 13p 2. Squa[D]ranS Istanbul 9p 3. UniQ Bucuresti 8p 4. Juventus Torino 2p Grupa D 1. Olympique Lyon 13p 2. Mousesports Berlin 13p 3. Lokomotiv Moscova 9p 4. PSV Eindhoven 0p Grupa E 1. Bayern Munchen 16p 2. CSKA Moscova 13p 3. Ferencvaros Budapesta 4p 4. Manchester United 1p Grupa F 1. BIG Berlin 16p 2. Virtus Pro Varsovia 13p 3. Sahtior Donetk 2p 4. Golden Suceava 2p Grupa G 1. Fnatic Stockholm 16p 2. Space Soldiers Istanbul 10p 3. Atletico Madrid 6p 4. HJK Helsinki 3p Grupa H 1. FaZe Oslo 12p 2. NiP Stockholm 12p 3. Arsenal Londra 7p 4. Ajax Amsterdam 2p Optimi (Netelevizat) ZENIT ST. PETERSBURG-Olympique Marseille 1-2 (4-2) Mousesports Berlin-G2 PARIS 1-2 (3-4) Squa[D]ranS Istanbul-BAYERN MUNCHEN 1-1 (1-4) CSKA Moscova-OLYMPIQUE LYON 2-2 (2-3) Space Soldiers Istanbul-BIG BERLIN 0-1 (1-3) NATUS VINCERE KIEV-FaZe Oslo 5-2 (2-3) VIRTUS PRO VARSOVIA-Astralis Copenhaga 1-2 (3-1) NiP Stockholm-FNATIC STOCKHOLM 1-2 (3-3) Sferturi (Netelevizat) BIG Berlin-OLYMPIQUE LYON 1-3 (1-0) ZENIT ST. PETERSBURG-Natus Vincere Kiev 1-2 (3-1) FNATIC STOCKHOLM-Bayern Munchen 2-0 (2-2) G2 Paris-VIRTUS PRO VARSOVIA 0-2 (1-2) Semifinale (Netelevizat) Olympique Lyon-ZENIT ST. PETERSBURG 0-2 (3-2) FNATIC STOCKHOLM-Virtus Pro Varsovia 2-2 (2-1) Finala (Netelevizat) ZENIT ST. PETERSBURG-Fnatic Stockholm 5-1
  5. Danielos Tudozeus

    PES Show Season 3: UEFA European Cup Etapa 3-6

    UEFA European Cup Etapa 3 Grupa A IbuyPOWER Timisoara-Girondins Bordeaux 0-1 Dinamo Moscova-Dinamo Zagreb 1-1 Grupa B FC Basel-Borussia Monchengladbach 1-3 Standard Liege-Levski Sofia 1-4 Grupa C Legia Varsovia-Real Madrid 1-2 FC Porto-Borussia Dortmund 1-2 Grupa D MkM Vulcan-One Team in Bristol 0-1 Glasgow Rangers-Dinamo Kiev 1-3 Grupa E Tottenham Hotspur-FC Toulouse 3-2 KRC Genk-VfB Stuttgart 1-3 Grupa F Silent Bucuresti-Sporting Lisabona 1-0 FC Twente Eschede-OSC Lille 1-1 Grupa G Sportul Studentesc Bucuresti-Bayer Leverkusen 0-2 Olimpiacos Pireu-FC Liverpool 0-3 Grupa H Lancashire Athletic-Fenerbahce Istanbul 1-1 Paris Saint Germain-Feyenoord Rotterdam 5-0 Grupa I Stade Malherbe Caen-Rosenborg Trondheim 1-3 FC Groningen-FC Copenhaga 0-1 Grupa J Benfica Lisabona-RTG Resita 0-0 Internazionale Milano-Sparta Praga 1-2 Grupa K AC Milan-Trabzonspor 0-1 Wisla Cracovia-CF Valencia 1-1 Grupa L Rapid Viena-FC Barcelona 0-0 AS Roma-Rubin Kazan 1-3 Etapa 4 Grupa A IbuyPOWER Timisoara-Dinamo Moscova 1-0 Dinamo Zagreb-Girondins Bordeaux 1-3 Grupa B Standard Liege-Borussia Monchengladbach 2-3 FC Basel-Levski Sofia 0-0 Grupa C Legia Varsovia-Borussia Dortmund 0-3 FC Porto-Real Madrid 0-1 Grupa D Glasgow Rangers-MkM Vulcan 0-1 One Team in Bristol-Dinamo Kiev 0-4 Grupa E FC Toulouse-VfB Stuttgart 0-2 KRC Genk-Tottenham Hotspur 0-3 Grupa F FC Twente Eschede-Silent Bucuresti 0-2 Sporting Lisabona-OSC Lille 1-2 Grupa G Olimpiacos Pireu-Bayer Leverkusen 2-1 Sportul Studentesc Bucuresti-FC Liverpool 1-0 Grupa H Lancashire Athletic-Paris Saint Germain 1-4 Feyenoord Rotterdam-Fenerbahce Istanbul 1-1 Grupa I Stade Malherbe Caen-FC Copenhaga 0-5 FC Groningen-Rosenborg Trondheim 2-2 Grupa J Internazionale Milano-RTG Resita 1-0 Benfica Lisabona-Sparta Praga 3-2 Grupa K AC Milan-Wisla Cracovia 2-1 CF Valencia-Trabzonspor 1-2 Grupa L Rapid Viena-Rubin Kazan 0-1 AS Roma-FC Barcelona 2-2 Etapa 5 Grupa A Dinamo Zagreb-IbuyPOWER Timisoara 0-2 Girondins Bordeaux-Dinamo Moscova 3-0 Grupa B Borussia Monchengladbach-Levski Sofia 2-1 FC Basel-Standard Liege 2-1 Grupa C Borussia Dortmund-Real Madrid 2-1 Legia Varsovia-FC Porto 1-1 Grupa D MkM Vulcan-Dinamo Kiev 0-0 Glasgow Rangers-One Team in Bristol 0-1 Grupa E VfB Stuttgart-Tottenham Hotspur 3-2 FC Toulouse-KRC Genk 2-0 Grupa F Silent Bucuresti-OSC Lille 0-2 FC Twente Eschede-Sporting Lisabona 2-0 Grupa G Bayer Leverkusen-FC Liverpool 2-0 Olimpiacos Pireu-Sportul Studentesc Bucuresti 1-0 Grupa H Paris Saint Germain-Fenerbahce Istanbul 2-2 Lancashire Athletic-Feyenoord Rotterdam 0-2 Grupa I FC Copenhaga-Rosenborg Trondheim 1-0 Stade Malherbe Caen-FC Groningen 3-2 Grupa J Sparta Praga-RTG Resita 0-0 Internazionale Milano-Benfica Lisabona 1-0 Grupa K Wisla Cracovia-Trabzonspor 0-0 AC Milan-CF Valencia 1-1 Grupa L Rubin Kazan-FC Barcelona 2-1 Rapid Viena-AS Roma 1-2 Etapa 6 Grupa A Girondins Bordeaux-IbuyPOWER Timisoara 1-0 Dinamo Zagreb-Dinamo Moscova 0-0 Grupa B Borussia Monchengladbach-Standard Liege 3-0 Levski Sofia-FC Basel 1-0 Grupa C Real Madrid-Legia Varsovia 1-1 Borussia Dortmund-FC Porto 5-1 Grupa D One Team in Bristol-MkM Vulcan 0-0 Dinamo Kiev-Glasgow Rangers 0-0 Grupa E FC Toulouse-Tottenham Hotspur 1-1 VfB Stuttgart-KRC Genk 2-0 Grupa F Sporting Lisabona-Silent Bucuresti 0-0 OSC Lille-FC Twente Eschede 3-0 Grupa G Bayer Leverkusen-Sportul Studentesc Bucuresti 0-0 FC Liverpool-Olimpiacos Pireu 4-1 Grupa H Fenerbahce Istanbul-Lancashire Athletic 2-0 Feyenoord Rotterdam-Paris Saint Germain 1-3 Grupa I Rosenborg Trondheim-Stade Malherbe Caen 2-1 FC Copenhaga-FC Groningen 4-0 Grupa J RTG Resita-Benfica Lisabona 1-0 Sparta Praga-Internazionale Milano 0-2 Grupa K Trabzonspor-AC Milan 0-2 CF Valencia-Wisla Cracovia 0-2 Grupa L FC Barcelona-Rapid Viena 0-1 Rubin Kazan-AS Roma 3-1 UEFA European Cup Grupa A 1. Girondins Bordeaux 16p 2. IbuyPOWER Timisoara 7p 3. Dinamo Zagreb 6p 4. Dinamo Moscova 3p Grupa B 1. Borussia Monchengladbach 16p 2. Levski Sofia 10p 3. FC Basel 5p 4. Standard Liege 3p Grupa C 1. Borussia Dortmund 18p 2. Real Madrid 10p 3. FC Porto 4p 4. Legia Varsovia 2p Grupa D 1. One Team in Bristol 13p 2. Dinamo Kiev 11p 3. MkM Vulcan 6p 4. Glasgow Rangers 2p Grupa E 1. VfB Stuttgart 13p 2. FC Toulouse 10p 3. Tottenham Hotspur 9p 4. KRC Genk 1p Grupa F 1. OSC Lille 16p 2. Silent Bucuresti 8p 3. FC Twente Eschede 6p 4. Sporting Lisabona 2p Grupa G 1. Bayer Leverkusen 13p 2. Olimpiacos Pireu 9p 3. FC Liverpool 7p 4. Sportul Studentesc Bucuresti 5p Grupa H 1. Paris Saint Germain 14p 2. Fenerbahce Istanbul 7p 3. Feyenoord Rotterdam 7p 4. Lancashire Athletic 4p Grupa I 1. FC Copenhaga 15p 2. Rosenborg Trondheim 13p 3. Stade Malherbe Caen 6p 4. FC Groningen 1p Grupa J 1. Internazionale Milano 11p 2. RTG Resita 7p 3. Benfica Lisabona 6p 4. Sparta Praga 6p Grupa K 1. Wisla Cracovia 11p 2. AC Milan 10p 3. Trabzonspor 10p 4. CF Valencia 2p Grupa L 1. Rubin Kazan 18p 2. FC Barcelona 5p 3. Rapid Viena 5p 4. AS Roma 5p
  6. UEFA European Cup Play-Off IBUYPOWER TIMISOARA-Panathinaikos Atena 1-0 (2-0) Grupa A 1. Girondins Bordeaux 4p 2. Dinamo Zagreb 4p 3. Dinamo Moscova 1p 4. IbuyPOWER Timisoara 1p Etapa 1 Girondins Bordeaux-Dinamo Zagreb 1-1 Dinamo Moscova-IbuyPOWER Timisoara 0-0 Etapa 2 IbuyPOWER Timisoara-Dinamo Zagreb 0-1 Dinamo Moscova-Girondins Bordeaux 0-4 Grupa B 1. Borussia Monchengladbach 4p 2. Levski Sofia 3p 3. Standard Liege 3p 4. FC Basel 1p Etapa 1 Borussia Monchengladbach-FC Basel 2-2 Levski Sofia-Standard Liege 1-0 Etapa 2 Levski Sofia-Borussia Monchengladbach 1-5 Standard Liege-FC Basel 1-0 Grupa C 1. Borussia Dortmund 6p 2. Real Madrid 3p 3. FC Porto 3p 4. Legia Varsovia 0p Etapa 1 Borussia Dortmund-Legia Varsovia 3-0 Real Madrid-FC Porto 3-1 Etapa 2 Real Madrid-Borussia Dortmund 1-5 FC Porto-Legia Varsovia 2-0 Grupa D 1. One Team in Bristol 6p 2. Dinamo Kiev 3p 3. MkM Vulcan 1p 4. Glasgow Rangers 1p Etapa 1 MkM Vulcan-Glasgow Rangers 0-0 Dinamo Kiev-One Team in Bristol 1-2 Etapa 2 Dinamo Kiev-MkM Vulcan 1-0 One Team in Bristol-Glasgow Rangers 1-0 Grupa E 1. FC Toulouse 6p 2. Tottenham Hotspur 2p 3. KRC Genk 1p 4. VfB Stuttgart 1p Etapa 1 VfB Stuttgart-FC Toulouse 0-1 Tottenham Hotspur-KRC Genk 1-1 Etapa 2 Tottenham Hotspur-VfB Stuttgart 1-1 KRC Genk-FC Toulouse 0-4 Grupa F 1. OSC Lille 6p 2. Sporting Lisabona 2p 3. FC Twente Eschede 1p 4. Silent Bucuresti 1p Etapa 1 Silent Bucuresti-FC Twente Eschede 0-0 OSC Lille-Sporting Lisabona 3-0 Etapa 2 OSC Lille-Silent Bucuresti 4-0 Sporting Lisabona-FC Twente Eschede 0-0 Grupa G 1. Bayer Leverkusen 6p 2. Olimpiacos Pireu 3p 3. FC Liverpool 1p 4. Sportul Studentesc Bucuresti 1p Etapa 1 Bayer Leverkusen-Olimpiacos Pireu 3-2 FC Liverpool-Sportul Studentesc Bucuresti 0-0 Etapa 2 FC Liverpool-Bayer Leverkusen 1-2 Sportul Studentesc Bucuresti-Olimpiacos Pireu 0-1 Grupa H 1. Paris Saint Germain 4p 2. Feyenoord Rotterdam 3p 3. Lancashire Athletic 3p 4. Fenerbahce Istanbul 1p Etapa 1 Paris Saint Germain-Lancashire Athletic 4-0 Fenerbahce Istanbul-Feyenoord Rotterdam 0-1 Etapa 2 Fenerbahce Istanbul-Paris Saint Germain 3-3 Feyenoord Rotterdam-Lancashire Athletic 0-1 Grupa I 1. Rosenborg Trondheim 6p 2. FC Copenhaga 3p 3. Stade Malherbe Caen 3p 4. FC Groningen 0p Etapa 1 FC Copenhaga-Stade Malherbe Caen 3-0 Rosenborg Trondheim-FC Groningen 3-1 Etapa 2 Rosenborg Trondheim-FC Copenhaga 3-1 FC Groningen-Stade Malherbe Caen 0-2 Grupa J 1. RTG Resita 2p 2. Sparta Praga 2p 3. Internationale Milano 2p 4. Benfica Lisabona 2p Etapa 1 RTG Resita-Internazionale Milano 0-0 Sparta Praga-Benfica Lisabona 0-0 Etapa 2 RTG Resita-Sparta Praga 0-0 Benfica Lisabona-Internazionale Milano 1-1 Grupa K 1. Wisla Cracovia 6p 2. Trabzonspor 3p 3. AC Milan 3p 4. CF Valencia 0p Etapa 1 Wisla Cracovia-AC Milan 3-0 Trabzonspor-CF Valencia 2-1 Etapa 2 Trabzonspor-Wisla Cracovia 1-2 CF Valencia-AC Milan 1-2 Grupa L 1. Rubin Kazan 4p 2. FC Barcelona 3p 3. Rapid Viena 1p 4. AS Roma 1p Etapa 1 Rubin Kazan-Rapid Viena 3-0 FC Barcelona-AS Roma 5-1 Etapa 2 FC Barcelona-Rubin Kazan 0-3 AS Roma-Rapid Viena 2-2
  7. UEFA Champions League Play-Off Fnatic Stockholm-Sportul Studentesc Bucuresti 3-0 (3-0) Grupa A 1. Olympique Marseille 4p 2. Spartak Moscova 4p 3. Natus Vincere Kiev 3p 4. Chelsea Londra 0p Etapa 1 Olympique Marseille-Chelsea Londra 2-0 Natus Vincere Kiev-Spartak Moscova 0-1 Etapa 2 Chelsea Londra-Natus Vincere Kiev 1-2 Spartak Moscova-Olympique Marseille 2-2 Grupa B 1. G2 Paris 6p 2. Zenit St. Petersburg 4p 3. VOLKAN Istanbul 1p 4. HellRaisers Kiev 0p Etapa 1 HellRaisers Kiev-G2 Paris 0-1 VOLKAN Istanbul-Zenit St. Petersburg 1-1 Etapa 2 G2 Paris-VOLKAN Istanbul 3-0 Zenit St. Petersburg-HellRaisers Kiev 5-1 Grupa C 1. Astralis Copenhaga 4p 2. UniQ Bucuresti 4p 3. Squa[D]ranS Istanbul 2p 4. Juventus Torino 0p Etapa 1 Squa[D]ranS Istanbul-UniQ Bucuresti 0-0 Juventus Torino-Astralis Copenhaga 0-2 Etapa 2 UniQ Bucuresti-Juventus Torino 2-1 Astralis Copenhaga-Squa[D]ranS Istanbul 3-3 Grupa D 1. Mousesports Berlin 6p 2. Lokomotiv Moscova 3p 3. Olympique Lyon 3p 4. PSV Eindhoven 0p Etapa 1 Mousesports Berlin-Lokomotiv Moscova 5-1 Olympique Lyon-PSV Eindhoven 2-0 Etapa 2 Lokomotiv Moscova-Olympique Lyon 2-1 PSV Eindhoven-Mousesports Berlin 0-2 Grupa E 1. Bayern Munchen 4p 2. CSKA Moscova 4p 3. Ferencvaros Budapesta 3p 4. Manchester United 0p Etapa 1 CSKA Moscova-Bayern Munchen 2-2 Ferencvaros Budapesta-Manchester United 2-1 Etapa 2 Bayern Munchen-Ferencvaros Budapesta 3-2 Manchester United-CSKA Moscova 0-2 Grupa F 1. BIG Berlin 6p 2. Virtus Pro Varsovia 6p 3. Sahtior Donetk 0p 4. Golden Suceava 0p Etapa 1 Golden Suceava-BIG Berlin 0-2 Sahtior Donetk-Virtus Pro Varsovia 1-2 Etapa 2 Virtus Pro Varsovia-Golden Suceava 2-0 BIG Berlin-Sahtior Donetk 2-1 Grupa G 1. Fnatic Stockholm 4p 2. Space Soldiers Istanbul 4p 3. HJK Helsinki 0p 4. Atletico Madrid 3p Etapa 1 Fnatic Stockholm-Atletico Madrid 4-1 HJK Helsinki-Space Soldiers Istanbul 1-2 Etapa 2 Atletico Madrid-HJK Helsinki 3-1 Space Soldiers Istanbul-Fnatic Stockholm 1-1 Grupa H 1. FaZe Oslo 4p 2. NiP Stockholm 3p 3. Arsenal Londra 3p 4. Ajax Amsterdam 1p Etapa 1 Arsenal Londra-Ajax Amsterdam 3-1 FaZe Oslo-NiP Stockholm 3-1 Etapa 2 Ajax Amsterdam-FaZe Oslo 1-1 NiP Stockholm-Arsenal Londra 2-1
  8. Liga 1 Etapa 1 UniQ Bucuresti-ELITE Bucuresti 1-0 Politehnica Timisoara-IbuyPOWER Timisoara 0-0 Sportul Studentesc Bucuresti-FC National Bucuresti 0-0 Golden Suceava-CSS Bratesti 0-0 Silent Bucuresti-Steaua Bucuresti 1-0 RTG Resita-MkM Vulcan 0-1 Rapid Bucuresti-Dinamo Bucuresti 0-0 Etapa 2 (Netelevizat) CSS Bratesti-Politehnica Timisoara 0-0 Steaua Bucuresti-UniQ Bucuresti 0-2 IbuyPOWER Timisoara-Sportul Studentesc Bucuresti 0-0 Dinamo Bucuresti-RTG Resita 0-0 FC National Bucuresti-Rapid Bucuresti 0-1 ELITE Bucuresti-Golden Suceava 1-0 MkM Vulcan-Silent Bucuresti 1-0 Etapa 3 UniQ Bucuresti-MkM Vulcan 1-0 Sportul Studentesc Bucuresti-Rapid Bucuresti 0-1 Golden Suceava-Steaua Bucuresti 0-0 RTG Resita-FC National Bucuresti 0-0 Silent Bucuresti-Dinamo Bucuresti 0-0 IbuyPOWER Timisoara-CSS Bratesti 1-0 Politenica Timisoara-ELITE Bucuresti 0-2 Etapa 4 Dinamo Bucuresti-UniQ Bucuresti 1-2 FC National Bucuresti-Silent Bucuresti 2-1 Steaua Bucuresti-Politehnica Timisoara 1-0 Rapid Bucuresti-RTG Resita 1-0 MkM Vulcan-Golden Suceava 0-1 ELITE Bucuresti-IbuyPOWER Timisoara 0-0 CSS Bratesti-Sportul Studentesc Bucuresti 0-0 Etapa 5 CSS Bratesti-ELITE Bucuresti 0-0 IbuyPOWER Timisoara-Steaua Bucuresti 0-0 Politehnica Timisoara-MkM Vulcan 0-0 Silent Bucuresti-Rapid Bucuresti 4-0 UniQ Bucuresti-FC National Bucuresti 2-0 Golden Suceava-Dinamo Bucuresti 1-0 Sportul Studentesc Bucuresti-RTG Resita 0-1 Etapa 6 Steaua Bucuresti-CSS Bratesti 1-1 MkM Vulcan-IbuyPOWER Timisoara 1-1 Dinamo Bucuresti-Politehnica Timisoara 0-0 FC National Bucuresti-Golden Suceava 1-1 ELITE Bucuresti-Sportul Studentesc Bucuresti 1-0 Rapid Bucuresti-UniQ Bucuresti 0-2 RTG Resita-Silent Bucuresti 1-0 Etapa 7 UniQ Bucuresti-RTG Resita 2-1 Sportul Studentesc Bucuresti-Silent Bucuresti 0-0 IbuyPOWER Timisoara-Dinamo Bucuresti 0-0 ELITE Bucuresti-Steaua Bucuresti 1-0 Golden Suceava-Rapid Bucuresti 0-0 Politehnica Timisoara-FC National Bucuresti 0-0 CSS Bratesti-MkM Vulcan 1-1 Clasament 1. UniQ Bucuresti 21p 2. ELITE Bucuresti 14p 3. Rapid Bucuresti 10p 4. Golden Suceava 9p 5. IbuyPOWER Timisoara 9p 6. Silent Bucuresti 8p 7. MkM Vulcan 8p 8. RTG Resita 8p 9. FC National Bucuresti 7p 10. Steaua Bucuresti 6p 11. CSS Bratesti 5p ------------------------------------ 12. Dinamo Bucuresti 5p ------------------------------------ 13. Politehnica Timisoara 5p 14. Sportul Studentesc Bucuresti 4p Golgheteri Danielos Tudozeus (UniQ) - 4 ReySin (UniQ) - 2 Dinko (FC National) - 2 Pixel (Rapid) - 2 Cheloo (Silent) - 2 FLO (Silent) - 2 Yoo (MkM) - 2 Rafi (ELITE) - 2 Ab0ve (UniQ) - 2 Sc0Rp!0NN (RTG) - 2 CATA (CSS Bratesti) - 2 Flipper (UniQ) - 1 M16 (ELITE) - 1 EmLReys (MkM) - 1 M.F. Annfreyr (Rapid) - 1 Alex (IbuyPOWER) - 1 Askordik (ELITE) - 1 Seafers (Dinamo) - 1 Kruglov (UniQ) - 1 Ubojstvo (UniQ) - 1 Caraiman (Silent) - 1 K3n[N]y (Steaua) - 1 Nicu (Golden) - 1 KynDereL (Silent) - 1 Meliodas (Golden) - 1 JhOn (Steaua) - 1 SharpeN (IbuyPOWER) - 1 Ru55eL (Golden) - 1 Aloman (FC National) - 1 SNOW (RTG) - 1 Alpaca (UniQ) - 1 Bronx (ELITE) - 1 XxCr@zyn3ssxX (MkM) - 1 Cartonase Galbene Obito (ELITE) - 1 Galben Allah Akbar (Poli Timisoara) - 1 Galben Machio Man (IbuyPOWER) - 1 Galben Raven (IbuyPOWER) - 1 Galben xyO (Steaua) - 1 Galben Grig (FC National) - 1 Galben FLO (Silent) - 1 Galben xSkyDragon (Dinamo) - 1 Galben JhOn (Steaua) - 1 Galben Baros (IbuyPOWER) - 1 Galben CALAu (Poli Timisoara) - 1 Galben Pornake (Sportul Studentesc) - 1 Galben Bronx (ELITE) - 1 Galben OLADUSHEK (ELITE) - 1 Galben Dante (Rapid) - 1 Galben
  9. Danielos Tudozeus

    PES Show Season 2: Finalul Sezonului

    Etapa 10 Rapid Bucuresti-ELITE Bucuresti 1-2 UniQ Bucuresti-VIRAL Bacau 2-0 MkM Vulcan-Natus Vincere Suceava 1-1 Sportul Studentesc Bucuresti-Locomotiva Pitesti 1-0 Silent Bucuresti-Xtreme Gamers Brasov 3-0 ViruX Botosani-IbuyPOWER Timisoara 1-2 Steaua Bucuresti-Dinamo Bucuresti 0-0 RTG Resita-Golden Suceava 3-0 Etapa 11 IbuyPOWER Timisoara-Dinamo Bucuresti 1-0 Xtreme Gamers Brasov-Sportul Studentesc Bucuresti 0-1 VIRAL Bacau-Silent Bucuresti 1-3 Locomotiva Pitesti-Rapid Bucuresti 1-0 Natus Vincere Suceava-RTG Resita 0-0 ViruX Botosani-MkM Vulcan 1-0 ELITE Bucuresti-Steaua Bucuresti 0-1 Golden Suceava-UniQ Bucuresti 0-3 Etapa 12 UniQ Bucuresti-Natus Vincere Suceava 3-0 RTG Resita-ViruX Botosani 1-1 Sportul Studentesc Bucuresti-VIRAL Bacau 1-0 Rapid Bucuresti-Xtreme Gamers Brasov 1-0 Steaua Bucuresti-Locomotiva Pitesti 1-1 Dinamo Bucuresti-ELITE Bucuresti 1-0 MkM Vulcan-IbuyPOWER Timisoara 2-0 Silent Bucuresti-Golden Suceava 0-1 Etapa 13 (Netelevizat) VIRAL Bacau-Rapid Bucuresti 3-3 Locomotiva Pitesti-Dinamo Bucuresti 2-1 Xtreme Gamers Brasov-Steaua Bucuresti 2-3 IbuyPOWER Timisoara-ELITE Bucuresti 1-4 Golden Suceava-Sportul Studentesc Bucuresti 2-0 Natus Vincere Suceava-Silent Bucuresti 1-0 ViruX Botosani-UniQ Bucuresti 0-1 MkM Vulcan-RTG Resita 1-0 Etapa 14 (Netelevizat) Rapid Bucuresti-Golden Suceava 1-2 UniQ Bucuresti-MkM Vulcan 6-3 Silent Bucuresti-ViruX Botosani 3-2 Sportul Studentesc Bucuresti-Natus Vincere Suceava 0-2 RTG Resita-IbuyPOWER Timisoara 2-3 Steaua Bucuresti-VIRAL Bacau 3-3 Dinamo Bucuresti-Xtreme Gamers Brasov 6-1 ELITE Bucuresti-Locomotiva Pitesti 2-0 Etapa 15 Natus Vincere Suceava-Rapid Bucuresti 0-0 ViruX Botosani-Sportul Studentesc Bucuresti 0-1 VIRAL Bacau-Dinamo Bucuresti 1-0 Golden Suceava-Steaua Bucuresti 1-0 Xtreme Gamers Brasov-ELITE Bucuresti 0-1 RTG Resita-UniQ Bucuresti 2-0 IbuyPOWER Timisoara-Locomotiva Pitesti 0-0 MkM Vulcan-Silent Bucuresti 0-0 Clasament 1. UniQ Bucuresti 39p 2. Golden Suceava 26p 3. Sportul Studentesc Bucuresti 25p 4. Silent Bucuresti 25p 5. MkM Vulcan 23p 6. RTG Resita 22p 7. IbuyPOWER Timisoara 21p 8. ELITE Bucuresti** 20p 9. Rapid Bucuresti 19p 10. Steaua Bucuresti 18p 11. ViruX Botosani*** 17p 12. VIRAL Bacau** 16p 13. Dinamo Bucuresti 16p 14. Locomotiva Pitesti 15p 15. Xtreme Gamers Brasov*** 14p 16. Natus Vincere Suceava** 14p Golgheteri Danielos Tudozeus (UniQ) - 14 ReySin (UniQ) - 13 PiKi (Silent) - 9 EmLReys (MkM) - 8 FLO (Silent) - 7 Ingerutz (RTG) - 6 Kruglov (Rapid) - 6 Ganja (VIRAL) - 6 Spike (RTG) - 6 Sayan (ViruX) - 5 Yoo (MkM) - 5 Moshu (Dinamo) - 5 Scream (IbuyPOWER) - 5 Dica (Steaua) - 5 Siekerowy (XG) - 4 K3n[N]y (Steaua) - 4 Chypo (Sportul Studentesc) - 4 AraZeL (XG) - 4 Simba (ViruX) - 4 Above (UniQ) - 4 Raven (IbuyPOWER) - 4 ZAXXYAX (ELITE) - 4 Nicu (Golden) - 4 TUpac (XG) - 3 ADI (Golden) - 3 Mr. D (Rapid) - 3 Razvan (Silent) - 3 M16 (ELITE) - 3 SharpeN (IbuyPOWER) - 3 hXe (XG) - 3 iGreen (ELITE) - 3 Sange (Dinamo) - 3 Pixel (VIRAL) - 3 Ciprii (Golden) - 2 Seafers (Dinamo) - 2 Sacalu (NaVi) - 2 k1oN (Golden) - 2 Mosso (MkM) - 2 Blax (UniQ) - 2 Jesus (VIRAL) - 2 Covee (Silent) - 2 GREUCEANU (Locomotiva) - 2 AsSaSs!N (Locomotiva) - 2 Adrian (XG) - 1 Legend (Locomotiva) - 1 Shazam (Locomotiva) - 1 Ru55eL (Golden) - 1 Kingsman (IbuyPOWER) - 1 Chinezu (Sportul Studentesc) - 1 Nutu_Camataru (Dinamo) - 1 Mario (Dinamo) - 1 Mumija (NaVi) - 1 Snbjrn (Rapid) - 1 LaGy_PaLeTa (RTG) - 1 SNOW (RTG) - 1 FlaVone (NaVi) - 1 Zaszek (XG) - 1 Dolixec (Steaua) - 1 Tavi (XG) - 1 Miki (MkM) - 1 Tapsa (ViruX) - 1 KamiX (IbuyPOWER) - 1 LaGy_PaLeTa (RTG) - 1 Flipper (UniQ) - 1 Bricheta (Sportul Studentesc) - 1 Aime (IbuyPOWER) - 1 KRZYSIO (Sportul Studentesc) - 1 Eleven (VIRAL) - 1 Mil (ViruX) - 1 Mr. Ted Pufulet (RTG) - 1 Surubel (MkM) - 1 Randyman (Sportul Studentesc) - 1 Russendall (Rapid) - 1 Decybell (Rapid) - 1 Ramses (Rapid) - 1 JhOn (Steaua) - 1 Devushek (ELITE) - 1 Rafi (ELITE) - 1 Bronx (ELITE) - 1 Meliodas (Golden) - 1 Fendi (MkM) - 1 Cassjo (Navi) - 1 Snap (RTG) - 1 Angel (RTG) - 1 Ethan Stanescu (Dinamo) - 1 Fanee (Dinamo) - 1 Cartonase Electro (XG) - 1 Galben Wink7 (IbuyPOWER) - 1 Galben Danielos Tudozeus (UniQ) - 1 Galben wHiTeTiger (Golden) - 1 Galben HaMzA (Dinamo) - 1 Galben Capuc (ViruX) - 1 Galben Kenzor (RTG) - 1 Galben Skytexk (ELITE) - 1 Galben Nicu (Golden) - 1 Galben NOS (Rapid) - 1 Galben Igor (Steaua) - 1 Galben Kendal (Steaua) - 1 Galben Ciprii (Golden) - 1 Galben Zako (Rapid) - 1 Galben CS Laur (ELITE) - 1 Galben Moshu (Dinamo) - 1 Galben Tapsa (ViruX) - 1 Galben Cipry (ELITE) - 1 Galben Liga 2 Play Off 1. Universitatea Craiova 6p 2. Astra Giurgiu 1p 3. Sporting Buzau 1p Etapa 1 (Netelevizat) Astra Giurgiu-Sporting Buzau 3-3 Etapa 2 (Netelevizat) Universitatea Craiova-Astra Giurgiu 3-1 Etapa 3 (Netelevizat) Sporting Buzau-Universitatea Craiova 0-2 --------------------------------------------------- Cupa Romaniei Sferturi Rapid Bucuresti-STEAUA BUCURESTI 0-0 (1-3P) Sporting Buzau-UNIQ BUCURESTI 0-3 VIRAL Bacau-XTREME GAMERS BRASOV 0-0 (3-4P) GOLDEN SUCEAVA-Silent Bucuresti 0-0 (4-2P) Semifinale Steaua Bucuresti-GOLDEN SUCEAVA 0-1 Xtreme Gamers Brasov-UNIQ BUCURESTI 0-1 Finala Golden Suceava-UNIQ BUCURESTI 0-1 Golgheteri Danielos Tudozeus (UniQ) - 5 FLO (Silent) - 3 Kruglov (Rapid) - 3 Dica (Steaua) - 3 Chypo (Sportul Studentesc) - 3 Meliodas (Golden) - 2 Dante (Rapid) - 2 Adrian (XG) - 2 Danyel (Unirea Universala) - 1 Ciprii (Golden) - 1 Jackass (Sporting Buzau) - 1 Mudo (Astra) - 1 Kazi-Ploae (ViruX) - 1 ANONYMOUS (ViruX) - 1 NeLuTzU (Farul) - 1 Em3x (MkM) - 1 EmLReys (MkM) - 1 DaNyEL (FC Bihor) - 1 Star Pro (FC Bihor) - 1 Pornake (Sportul Studentesc) - 1 The GuardiaN (Petrolul) - 1 Ty (Iolceanicu) - 1 Zaszek (XG) - 1 Vlad (XG) - 1 Sponge (UTA) - 1 JoBeNN (UTA) - 1 RedHornet (UTA) - 1 Dolixec (Steaua) - 1 Wizzi (U Craiova) - 1 DARK ONE (U Craiova) - 1 CrYsTyFCD (Dinamo) - 1 epic (Dinamo) - 1 Seafers (Dinamo) - 1 Sensei (CFR Cluj) - 1 Angel (RTG) - 1 Razvan (Silent) - 1 ExperT (Poli Timisoara) - 1 Andy (Silent) - 1 Fendi (MkM) - 1 **ady** (Petrolul) - 1 Lays (Silent) - 1 Faraonu (Dinamo) - 1 Gereveu (VIRAL) - 1 Master (VIRAL) - 1 Eleven (VIRAL) - 1 Kyoshiru (Sportul Studentesc) - 1 Mosulikk (Sporting Buzau) - 1 Dynacord (Sporting Buzau) - 1 SEKY (UniQ) - 1 ReySin (UniQ) - 1 Blax (UniQ) - 1 Antonio (Golden) - 1 Above (UniQ) - 1 Cartonase KyX (Steaua) - 1 Galben -------------------------------------------- UEFA Champions League Sferturi BIG BERLIN-HellRaisers Kiev 5-4 (5-1) VIRTUS PRO WARSAW-FC Copenhagen 2-1 (3-2) UniQ Bucharest-NATUS VINCERE KIEV 0-2 (1-1) Bayern Munich-FNATIC STOCKHOLM 4-5 (3-4) Semifinale VIRTUS PRO WARSAW-BIG Berlin 4-2 (2-3) FNATIC STOCKHOLM-Natus Vincere Kiev 1-1 (2-1) Finala VIRTUS PRO WARSAW-Fnatic Stockholm 6-5Ex -------------------------------------------- UEFA European Cup Sferturi Paris Saint Germain-RUBIN KAZAN 3-3 (3-4) Silent Bucharest-CSKA MOSCOW 0-0 (0-2) BORUSSIA DORTMUND-OSC Lille 7-0 (2-1) Borussia Monchengladbach-FENERBAHCE ISTANBUL 1-3 (1-3) Semifinale Rubin Kazan-CSKA MOSCOW 1-2 (0-3) BORUSSIA DORTMUND-Fenerbahce Istanbul 2-0 (2-2) Finala CSKA Moscow-BORUSSIA DORTMUND 4-6
  10. Danielos Tudozeus

    LPCSS Season 10: Sezon Regulat

    update
  11. Danielos Tudozeus

    PES Show Season 2: Cupele Europene Etapa 6-Optimi

    UEFA Champions League Group A 1. Olympique Marseille 16p (Qualified in Champions League's Next Round) 2. Astralis Copenhagen 7p (Qualified in Champions League's Next Round) 3. FC Liverpool 7p (Qualified in European Cup's Next Round) 4. FC Barcelona 4p (Eliminated) Olympique Marseille-FC Barcelona 5-1 FC Liverpool-Astralis Copenhagen 2-1 Group B 1. Mousesports Berlin 16p (Qualified in Champions League's Next Round) 2. HJK Helsinki 8p (Qualified in Champions League's Next Round) 3. Olimpiacos Pireus 7p (Qualified in European Cup's Next Round) 4. KRC Genk 1p (Eliminated) KRC Genk-Olimpiacos Pireu 2-3 HJK Helsinki-Mousesports Berlin 1-1 Group C 1. HellRaisers Kiev 13p (Qualified in Champions League's Next Round) 2. FC Copenhagen 12p (Qualified in Champions League's Next Round) 3. CSKA Moscow 10p (Qualified in European Cup's Next Round) 4. Real Madrid 0p (Eliminated) HellRaisers Kiev-Real Madrid 4-2 FC Copenhagen-CSKA Moscow 3-1 Group D 1. Bayern Munich 15p (Qualified in Champions League's Next Round) 2. Virtus Pro Warsaw 15p (Qualified in Champions League's Next Round) 3. Dinamo Kiev 6p (Qualified in European Cup's Next Round) 4. Juventus Turin 0p (Eliminated) Dinamo Kiev-Juventus Turin 3-0 Virtus Pro Warsaw-Bayern Munich 4-3 Group E 1. NiP Stockholm 16p (Qualified in Champions League's Next Round) 2. BIG Berlin 6p (Qualified in Champions League's Next Round) 3. Fenerbahce Istanbul 5p (Qualified in European Cup's Next Round) 4. Olympique Lyon 5p (Eliminated) BIG Berlin-Fenerbahce Istanbul 3-3 NiP Stockholm-Olympique Lyon 2-2 Group F 1. Natus Vincere Kiev 11p (Qualified in Champions League's Next Round) 2. G2 Paris 9p (Qualified in Champions League's Next Round) 3. Silent Bucharest 5p (Qualified in European Cup's Next Round) 4. Dinamo Zagreb 3p (Eliminated) Silent Bucharest-Natus Vincere Kiev 1-3 G2 Paris-Dinamo Zagreb 4-1 Group G 1. FaZe Oslo 12p (Qualified in Champions League's Next Round) 2. Fnatic Stockholm 12p (Qualified in Champions League's Next Round) 3. FC Twente Eschede 6p (Qualified in European Cup's Next Round) 4. One Team in Bristol 0p (Eliminated) Fnatic Stockholm-FC Twente Eschede 5-0 One Team in Bristol-FaZe Oslo 0-5 Group H 1. Space Soldiers Istanbul 14p (Qualified in Champions League's Next Round) 2. UniQ Bucharest 8p (Qualified in Champions League's Next Round) 3. Paris Saint Germain 8p (Qualified in European Cup's Next Round) 4. Sparta Praha 2p (Eliminated) Space Soldiers Istanbul-Sparta Praha 2-1 UniQ Bucharest-Paris Saint Germain 1-0 -------------------------------------------- UEFA Champions League Mousesports Berlin-UNIQ BUCHAREST 2-2 (0-1) HELLRAISERS KIEV-HJK Helsinki 4-3 (4-1) BAYERN MUNICH-G2 Paris 3-1 (3-3) FaZe Oslo-BIG BERLIN 3-3 (1-2) Space Soldiers Istanbul-VIRTUS PRO WARSAW 0-2 (1-3) Olympique Marseille-FC COPENHAGEN 3-2 (2-4) NATUS VINCERE KIEV-Astralis Copenhagen 3-2 (5-4) NiP Stockholm-FNATIC STOCKHOLM 2-2 (3-5) ---------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------- UEFA European Cup Group A 1. Rosenborg Trondheim 18p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. Ajax Amsterdam 9p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. Standard Liege 9p (Eliminated) 4. Athletic Bilbao 0p (Eliminated) Standard Liege-Athletic Bilbao 2-0 Rosenborg Trondheim-Ajax Amsterdam 3-1 Group B 1. OSC Lille 15p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. CF Villarreal 12p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. Lazio Roma 7p (Eliminated) 4. VIRAL Bacau 1p (Eliminated) OSC Lille-VIRAL Bacau 2-0 Lazio Roma-CF Villarreal 1-2 Group C 1. Borussia Dortmund 13p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. Golden Suceava 10p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. SSC Napoli 9p (Eliminated) 4. Stade Malherbe Caen 4p (Eliminated) Borussia Dortmund-SSC Napoli 5-2 Stade Malherbe Caen-Golden Suceava 0-2 Group D 1. Arsenal London 18p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. AC Milan 12p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. Sporting Lisbon 6p (Eliminated) 4. ADO Den Haag 0p (Eliminated) Arsenal London-ADO Den Haag 3-0 AC Milan-Sporting Lisbon 3-2 Group E 1. Rubin Kazan 18p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. Panathinaikos Athens 10p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. Internazionale Milano 6p (Eliminated) 4. Feyenoord Rotterdam 0p (Eliminated) Panathinaikos Athens-Feyenoord Rotterdam 5-2 Internazionale Milano-Rubin Kazan 1-4 Group F 1. Girondins Bordeaux 16p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. Manchester City 13p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. Benfica Lisbon 4p (Eliminated) 4. FC Utrecht 1p (Eliminated) Girondins Bordeaux-Benfica Lisbon 4-3 Manchester City-FC Utrecht 3-1 Group G 1. Zenit St. Petersburg 18p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. CF Valencia 9p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. AS Roma 6p (Eliminated) 4. Tyneside United 3p (Eliminated) Zenit St. Petersburg-AS Roma 3-1 CF Valencia-Tyneside United 3-1 Group H 1. Manchester United 15p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. Squa[D]ranS Istanbul 13p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. AC Fiorentina 7p (Eliminated) 4. UD Levante 0p (Eliminated) Manchester United-AC Fiorentina 5-0 Squa[D]ranS Istanbul-UD Levante 4-2 Group I 1. Chelsea London 18p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. VOLKAN Istanbul 10p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. Xtreme Gamers Brasov 4p (Eliminated) 4. Atletico Madrid 3p (Eliminated) Chelsea London-Xtreme Gamers Brasov 1-0 VOLKAN Istanbul-Atletico Madrid 4-1 Group J 1. Tottenham Hotspur 15p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. RTG Resita 10p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. AS Saint Etienne 6p (Eliminated) 4. PSV Eindhoven 4p (Eliminated) AS Saint Etienne-RTG Resita 0-2 Tottenham Hotspur-PSV Eindhoven 3-0 Group K 1. Borussia Monchengladbach 16p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. MkM Vulcan 8p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. Shakhtar Donetsk 7p (Eliminated) 4. AZ Alkmaar 3p (Eliminated) Shakhtar Donetsk-AZ Alkmaar 3-1 Borussia Monchengladbach-MkM Vulcan 4-0 Group L 1. FC Basel 15p (Qualified in European Cup's Next Round) 2. FC Porto 9p (Qualified in European Cup's Next Round) 3. FC Sevilla 6p (Eliminated) 4. ELITE Bucharest 6p (Eliminated) FC Basel-FC Sevilla 2-1 ELITE Bucharest-FC Porto 1-0 -------------------------------------------- UEFA European Cup (Retur Netelevizat) Golden Suceava-BORUSSIA MONCHENGLADBACH 1-3 (0-3) AC MILAN-Rosenborg Trondheim 1-0 (4-4) VOLKAN ISTANBUL-Arsenal London 1-1 (2-0) Tottenham Hotspur-CSKA MOSCOW 3-2 (0-4) Manchester United-PARIS SAINT GERMAIN 2-2 (3-5) FC Porto-OLIMPIACOS PIREU 1-0 (2-4) CF Valencia-FC LIVERPOOL 2-1 (0-2) Ajax Amsterdam-SILENT BUCHAREST 0-1 (0-0) MkM Vulcan-GIRONDINS BORDEAUX 1-1 (1-3) Manchester City-OSC LILLE 4-2 (0-5) BORUSSIA DORTMUND-Zenit St. Petersburg 5-0 (0-4) SQUA[D]RANS ISTANBUL-FC Twente Eschede 2-0 (2-0) Panathinaikos Athens-DINAMO KIEV 1-0 (0-4) FC Basel-FENERBAHCE ISTANBUL 0-3 (0-2) RTG Resita-RUBIN KAZAN 0-1 (1-1) CF Villarreal-CHELSEA LONDON 2-1 (0-6) AC Milan-BORUSSIA MONCHENGLADBACH 1-4 (2-1) CSKA MOSCOW-VOLKAN Istanbul 5-0 (2-1) Olimpiacos Pireus-PARIS SAINT GERMAIN 0-1 (4-4) SILENT BUCHAREST-FC Liverpool 0-1 (2-0) OSC LILLE-Girondins Bordeaux 2-1 (3-2) Squa[D]ranS Istanbul-BORUSSIA DORTMUND 2-2 (0-6) FENERBAHCE ISTANBUL-Dinamo Kiev 3-1 (3-3) Chelsea London-RUBIN KAZAN 2-2 (2-3)
  12. Liga 1 Etapa 9 Xtreme Gamers Brasov-UniQ Bucuresti 0-1 Natus Vincere Suceava-ViruX Botosani 0-2 Locomotiva Pitesti-Silent Bucuresti 0-0 IbuyPOWER Timisoara-Steaua Bucuresti 2-0 Dinamo Bucuresti-Rapid Bucuresti 0-1 ELITE Bucuresti-Sportul Studentesc Bucuresti 1-0 VIRAL Bacau-RTG Resita 0-3 Golden Suceava-MkM Vulcan 0-0 Cupa Romaniei Optimi RAPID BUCURESTI-Petrolul Ploiesti 4-1 (Netelevizat) UTA Arad-STEAUA BUCURESTI 0-2 (Netelevizat) SPORTING BUZAU-ViruX Botosani 2-0 (Netelevizat) SILENT BUCURESTI-Dinamo Bucuresti 4-1 (Netelevizat) VIRAL BACAU-Sportul Studentesc Bucuresti 3-2 (Netelevizat) CFR Cluj-XTREME GAMERS BRASOV 0-1 (Netelevizat) GOLDEN SUCEAVA-MkM Vulcan 1-1 (5-4P) UNIQ BUCURESTI-ELITE Bucuresti 2-0 UEFA Champions League Group A 1. Olympique Marseille 13p 2. Astralis Copenhagen 7p 3. FC Liverpool 4p 4. FC Barcelona 4p Astralis Copenhagen-Olympique Marseille 0-3 FC Barcelona-FC Liverpool 0-2 Group B 1. Mousesports Berlin 15p 2. HJK Helsinki 8p 3. Olimpiacos Pireus 4p 4. KRC Genk 1p Mousesports Berlin-KRC Genk 3-0 Olimpiacos Pireus-HJK Helsinki 1-1 Group C 1. CSKA Moscow 10p 2. HellRaisers Kiev 10p 3. FC Copenhagen 9p 4. Real Madrid 0p CSKA Moscow-HellRaisers Kiev 1-4 Real Madrid-FC Copenhagen 2-3 Group D 1. Bayern Munich 15p 2. Virtus Pro Warsaw 12p 3. Dinamo Kiev 3p 4. Juventus Turin 0p Bayern Munich-Dinamo Kiev 4-1 Juventus Turin-Virtus Pro Warsaw 0-3 Group E 1. NiP Stockholm 15p 2. BIG Berlin 5p 3. Fenerbahce Istanbul 4p 4. Olympique Lyon 4p Olympique Lyon-BIG Berlin 2-3 Fenerbahce Istanbul-NiP Stockholm 2-3 Group F 1. Natus Vincere Kiev 11p 2. G2 Paris 9p 3. Silent Bucharest 5p 4. Dinamo Zagreb 3p Dinamo Zagreb-Silent Bucharest 1-0 Natus Vincere Kiev-G2 Paris 5-2 Group G 1. FaZe Oslo 12p 2. Fnatic Stockholm 12p 3. FC Twente Eschede 6p 4. One Team in Bristol 0p FaZe Oslo-Fnatic Stockholm 3-1 FC Twente Eschede-One Team in Bristol 1-0 Group H 1. Space Soldiers Istanbul 11p 2. Paris Saint Germain 8p 3. UniQ Bucharest 5p 4. Sparta Praha 2p Sparta Praga-UniQ Bucharest 1-2 Paris Saint Germain-Space Soldiers Istanbul 2-3 -------------------------------------------- UEFA European Cup Group A 1. Rosenborg Trondheim 15p 2. Ajax Amsterdam 9p 3. Standard Liege 6p 4. Athletic Bilbao 0p Ajax Amsterdam-Standard Liege 0-3 Athletic Bilbao-Rosenborg Trondheim 1-2 Group B 1. OSC Lille 12p 2. CF Villarreal 9p 3. Lazio Roma 7p 4. VIRAL Bacau 1p CF Villarreal-OSC Lille 1-0 VIRAL Bacau-Lazio Roma 1-1 Group C 1. Borussia Dortmund 10p 2. SSC Napoli 9p 3. Golden Suceava 7p 4. Stade Malherbe Caen 4p Stade Malherbe Caen-SSC Napoli 4-1 Golden Suceava-Borussia Dortmund 0-2 Group D 1. Arsenal London 15p 2. AC Milan 9p 3. Sporting Lisbon 6p 4. ADO Den Haag 0p Sporting Lisbon-Arsenal London 1-2 ADO Den Haag-AC Milan 0-3 Group E 1. Rubin Kazan 15p 2. Panathinaikos Athens 7p 3. Internazionale Milano 6p 4. Feyenoord Rotterdam 0p Panathinaikos Athens-Rubin Kazan 0-4 Feyenoord Rotterdam-Internazionale Milano 1-2 Group F 1. Girondins Bordeaux 13p 2. Manchester City 10p 3. Benfica Lisbon 4p 4. FC Utrecht 1p FC Utrecht-Girondins Bordeaux 0-5 Benfica Lisbon-Manchester City 1-2 Group G 1. Zenit St. Petersburg 15p 2. AS Roma 6p 3. CF Valencia 6p 4. Tyneside United 3p Tyneside United-Zenit St. Petersburg 1-4 AS Roma-CF Valencia 3-5 Group H 1. Manchester United 12p 2. Squa[D]ranS Istanbul 10p 3. AC Fiorentina 7p 4. UD Levante 0p UD Levante-Manchester United 2-4 AC Fiorentina-Squa[D]ranS Istanbul 3-3 Group I 1. Chelsea London 15p 2. VOLKAN Istanbul 7p 3. Xtreme Gamers Brasov 4p 4. Atletico Madrid 3p Atletico Madrid-Chelsea London 1-3 Xtreme Gamers Brasov-VOLKAN Istanbul 0-0 Group J 1. Tottenham Hotspur 12p 2. RTG Resita 7p 3. AS Saint Etienne 6p 4. PSV Eindhoven 4p PSV Eindhoven-AS Saint Etienne 3-0 RTG Resita-Tottenham Hotspur 0-1 Group K 1. Borussia Monchengladbach 13p 2. MkM Vulcan 8p 3. Shakhtar Donetsk 4p 4. AZ Alkmaar 3p MkM Vulcan-Shakhtar Donetsk 1-1 AZ Alkmaar-Borussia Monchengladbach 3-5 Group L 1. FC Basel 12p 2. FC Porto 9p 3. FC Sevilla 6p 4. ELITE Bucharest 3p FC Porto-FC Basel 2-4 FC Sevilla-ELITE Bucharest 0-1
  13. Liga 1 Etapa 7 Locomotiva Pitesti-RTG Resita 0-0 Sportul Studentesc Bucuresti-Steaua Bucuresti 0-1 Xtreme Gamers Brasov-MkM Vulcan 0-0 Dinamo Bucuresti-Silent Bucuresti 0-2 VIRAL Bacau-ViruX Botosani 0-1 IbuyPOWER Timisoara-Rapid Bucuresti 1-0 Golden Suceava-Natus Vincere Suceava 0-0 ELITE Bucuresti-UniQ Bucuresti 0-2 Etapa 8 ViruX Botosani-Golden Suceava 2-0 Natus Vincere Suceava-IbuyPOWER Timisoara 0-2 UniQ Bucuresti-Locomotiva Pitesti 5-0 RTG Resita-Xtreme Gamers Brasov 1-2 Sportul Studentesc Bucuresti-Dinamo Bucuresti 0-2 Rapid Bucuresti-Steaua Bucuresti 1-0 MkM Vulcan-VIRAL Bacau 4-0 Silent Bucuresti-ELITE Bucuresti 2-0 Clasament 1. UniQ Bucuresti 21p 2. Golden Suceava 16p 3. Silent Bucuresti 14p 4. MkM Vulcan 14p 5. Xtreme Gamers Brasov* 14p 8. Sportul Studentesc Bucuresti 13p 6. Rapid Bucuresti 11p 7. RTG Resita 11p 10. VIRAL Bacau** 11p 9. ViruX Botosani** 10p 11. IbuyPOWER Timisoara 8p 12. Steaua Bucuresti 9p 13. Dinamo Bucuresti 9p 14. Locomotiva Pitesti 6p 15. ELITE Bucuresti** 5p 16. Natus Vincere Suceava** 5p * - Xtreme Gamers Brasov se desfiinteaza din Retur ** - Echipa este in Insolventa Cupa Romaniei Optimi RAPID BUCURESTI-Petrolul Ploiesti 4-1 (Netelevizat) UTA Arad-STEAUA BUCURESTI 0-2 (Netelevizat) SPORTING BUZAU-ViruX Botosani 2-0 (Netelevizat) SILENT BUCURESTI-Dinamo Bucuresti 4-1 (Netelevizat) VIRAL BACAU-Sportul Studentesc Bucuresti 3-2 (Netelevizat) CFR Cluj-XTREME GAMERS BRASOV 0-1 (Netelevizat) GOLDEN SUCEAVA-MkM Vulcan 1-1 (5-4P) UNIQ BUCURESTI-ELITE Bucuresti 2-0 UEFA Champions League Group A 1. Olympique Marseille 10p 2. Astralis Copenhagen 7p 3. FC Barcelona 4p 4. FC Liverpool 1p Astralis Copenhagen-FC Barcelona 4-2 Olympique Marseille-FC Liverpool 3-1 FC Barcelona-Astralis Copenhagen 4-1 FC Liverpool-Olympique Marseille 2-3 Group B 1. Mousesports Berlin 12p 2. HJK Helsinki 7p 3. Olimpiacos Pireus 3p 4. KRC Genk 1p Mousesports Berlin-Olimpiacos Pireu 1-0 KRC Genk-HJK Helsinki 1-1 Olimpiacos Pireu-Mousesports Berlin 1-5 HJK Helsinki-KRC Genk 1-0 Group C 1. CSKA Moscow 10p 2. HellRaisers Kiev 7p 3. FC Copenhagen 6p 4. Real Madrid 0p CSKA Moscow-Real Madrid 3-1 HellRaisers Kiev-FC Copenhagen 2-0 Real Madrid-CSKA Moscow 0-1 FC Copenhagen-HellRaisers Kiev 4-1 Group D 1. Bayern Munich 12p 2. Virtus Pro Warsaw 9p 3. Dinamo Kiev 3p 4. Juventus Turin 0p Bayern Munich-Juventus Turin 4-0 Dinamo Kiev-Virtus Pro Warsaw 3-4 Juventus Turin-Bayern Munich 2-5 Virtus Pro Warsaw-Dinamo Kiev 3-1 Group E 1. NiP Stockholm 12p 2. Fenerbahce Istanbul 4p 3. Olympique Lyon 4p 4. BIG Berlin 2p Olympique Lyon-Fenerbahce Istanbul 2-3 BIG Berlin-NiP Stockholm 3-5 Fenerbahce Istanbul-Olympique Lyon 1-2 NiP Stockholm-BIG Berlin 5-4 Group F 1. G2 Paris 9p 2. Natus Vincere Kiev 8p 3. Silent Bucharest 4p 4. Dinamo Zagreb 0p G2 Paris-Silent Bucharest 3-1 Natus Vincere Kiev-Dinamo Zagreb 3-0 Silent Bucharest-G2 Paris 1-1 Dinamo Zagreb-Natus Vincere Kiev 0-4 Group G 1. Fnatic Stockholm 12p 2. FaZe Oslo 9p 3. FC Twente Eschede 3p 4. One Team in Bristol 0p FaZe Oslo-FC Twente Eschede 2-0 Fnatic Stockholm-One Team in Bristol 5-1 FC Twente Eschede-FaZe Oslo 0-4 One Team in Bristol-Fnatic Stockholm 1-5 Group H 1. Paris Saint Germain 8p 2. Space Soldiers Istanbul 8p 3. UniQ Bucharest 2p 4. Sparta Praha 2p Space Soldiers Istanbul-UniQ Bucharest 1-0 Paris Saint Germain-Sparta Praha 2-0 UniQ Bucharest-Space Soldiers Istanbul 0-0 Sparta Praha-Paris Saint Germain 2-2 -------------------------------------------- UEFA European Cup Group A 1. Rosenborg Trondheim 12p 2. Ajax Amsterdam 9p 3. Standard Liege 3p 4. Athletic Bilbao 0p Rosenborg Trondheim-Standard Liege 4-3 Ajax Amsterdam-Athletic Bilbao 2-0 Standard Liege-Rosenborg Trondheim 1-3 Athletic Bilbao-Ajax Amsterdam 0-5 Group B 1. OSC Lille 12p 2. Lazio Roma 6p 3. CF Villarreal 6p 4. VIRAL Bacau 0p Lazio Roma-OSC Lille 2-5 CF Villarreal-VIRAL Bacau 1-0 OSC Lille-Lazio Roma 4-3 VIRAL Bacau-CF Villarreal 1-2 Group C 1. SSC Napoli 9p 2. Borussia Dortmund 7p 3. Golden Suceava 7p 4. Stade Malherbe Caen 1p Stade Malherbe Caen-Borussia Dortmund 0-5 Golden Suceava-SSC Napoli 2-0 Borussia Dortmund-Stade Malherbe Caen 5-2 SSC Napoli-Golden Suceava 1-0 Group D 1. Arsenal London 12p 2. AC Milan 6p 3. Sporting Lisbon 6p 4. ADO Den Haag 0p AC Milan-Arsenal London 2-4 Sporting Lisbon-ADO Den Haag 2-1 Arsenal London-AC Milan 4-2 ADO Den Haag-Sporting Lisbon 1-3 Group E 1. Rubin Kazan 12p 2. Panathinaikos Athens 7p 3. Internazionale Milano 3p 4. Feyenoord Rotterdam 0p Internazionale Milano-Panathinaikos Athens 3-3 Rubin Kazan-Feyenoord Rotterdam 3-1 Panathinaikos Athens-Internazionale Milano 3-1 Feyenoord Rotterdam-Rubin Kazan 3-4 Group F 1. Girondins Bordeaux 10p 2. Manchester City 7p 3. Benfica Lisbon 4p 4. FC Utrecht 1p Manchester City-Girondins Bordeaux 1-4 FC Utrecht-Benfica Lisbon 3-3 Girondins Bordeaux-Manchester City 3-3 Benfica Lisbon-FC Utrecht 5-1 Group G 1. Zenit St. Petersburg 12p 2. AS Roma 6p 3. Tyneside United 3p 4. CF Valencia 3p CF Valencia-Zenit St. Petersburg 1-2 Tyneside United-AS Roma 0-1 Zenit St. Petersburg-CF Valencia 5-2 AS Roma-Tyneside United 3-2 Group H 1. Manchester United 9p 2. Squa[D]ranS Istanbul 9p 3. AC Fiorentina 6p 4. UD Levante 0p Squa[D]ranS Istanbul-Manchester Untied 2-1 UD Levante-AC Fiorentina 2-3 Manchester Untied-Squa[D]ranS Istanbul 5-3 AC Fiorentina-UD Levante 3-1 Group I 1. Chelsea London 12p 2. VOLKAN Istanbul 6p 3. Xtreme Gamers Brasov 3p 4. Atletico Madrid 3p VOLKAN Istanbul-Chelsea London 2-3 Atletico Madrid-Xtreme Gamers Brasov 2-3 Chelsea London-VOLKAN Istanbul 3-2 Xtreme Gamers Brasov-Atletico Madrid 0-1 Group J 1. Tottenham Hotspur 9p 3. RTG Resita 7p 2. AS Saint Etienne 6p 4. PSV Eindhoven 1p Tottenham Hotspur-AS Saint Etienne 3-4 PSV Eindhoven-RTG Resita 0-0 AS Saint Etienne-Tottenham Hotspur 1-5 RTG Resita-PSV Eindhoven 2-0 Group K 1. Borussia Monchengladbach 10p 2. MkM Vulcan 7p 3. Sahtior Donetk 3p 4. AZ Alkmaar 3p Borussia Monchengladbach-Sahtior Donetk 5-4 MkM Vulcan-AZ Alkmaar 1-0 Sahtior Donetk-Borussia Monchengladbach 6-7 AZ Alkmaar-MkM Vulcan 3-0 Group L 1. FC Porto 9p 2. FC Basel 9p 3. FC Sevilla 6p 4. ELITE Bucharest 0p ELITE Bucharest-FC Basel 0-3 FC Porto-FC Sevilla 5-2 FC Basel-ELITE Bucharest 1-0 FC Sevilla-FC Porto 1-0
  14. Rezultate Etapa 4 (Netelevizat) Natus Vincere Suceava-Locomotiva Pitesti 0-0 Silent Bucuresti-Sportul Studentesc Bucuresti 0-1 UniQ Bucuresti-Rapid Bucuresti 1-0 MkM Vulcan-Dinamo Bucuresti 3-1 RTG Resita-Steaua Bucuresti 3-0 ViruX Botosani-ELITE Bucuresti 0-1 VIRAL Bacau-IbuyPOWER Timisoara 1-0 Golden Suceava-Xtreme Gamers Brasov 0-4 Etapa 5 IbuyPOWER Timisoara-Sportul Studentesc Bucuresti 0-1 Locomotiva Pitesti-ViruX Botosani 0-1 Xtreme Gamers Brasov-Natus Vincere Suceava 1-1 Dinamo Bucuresti-RTG Resita 0-2 Steaua Bucuresti-UniQ Bucuresti 0-3 Rapid Bucuresti-Silent Bucuresti 2-2 ELITE Bucuresti-MkM Vulcan 0-2 VIRAL Bacau-Golden Suceava 0-1 Derby-uri Ligilor Straine Virtus Pro Varsovia-Wisla Cracovia 1-0 Fnatic Stockholm-NiP Stockholm 0-0 Etapa 6 Sportul Studentesc Bucuresti-Rapid Bucuresti 1-0 UniQ Bucuresti-Dinamo Bucuresti 3-0 Silent Bucuresti-Steaua Bucuresti 3-1 Natus Vincere Suceava-VIRAL Bacau 0-0 ViruX Botosani-Xtreme Gamers Brasov 0-4 MkM Vulcan-Locomotiva Pitesti 0-1 Golden Suceava-IbuyPOWER Timisoara 2-1 RTG Resita-ELITE Bucuresti 1-1 Clasament 1. UniQ Bucuresti 15p 2. Golden Suceava 15p 3. Sportul Studentesc Bucuresti 13p 4. VIRAL Bacau 11p 5. MkM Vulcan 10p 6. RTG Resita 10p 7. Xtreme Gamers Brasov 10p 8. Silent Bucuresti 8p 9. Rapid Bucuresti 8p 10. Dinamo Bucuresti 6p 11. Steaua Bucuresti 6p 12. Locomotiva Pitesti 5p 13. ELITE Bucuresti 5p 14. ViruX Botosani 4p 15. Natus Vincere Suceava 4p 16. IbuyPOWER Timisoara 2p Golgheteri ReySin (UniQ) - 7 Danielos Tudozeus (UniQ) - 5 PiKi (Silent) - 5 AraZeL (XG) - 3 Kruglov (Rapid) - 3 EmLReys (MkM) - 3 Yoo (MkM) - 3 Chypo (Sportul Studentesc) - 3 TUpac (XG) - 3 Siekerowy (XG) - 3 ADI (Golden) - 3 Ingerutz (RTG) - 3 K3n[N]y (Steaua) - 2 k1oN (Golden) - 2 Mosso (MkM) - 2 Moshu (Dinamo) - 2 ZAXXYAX (ELITE) - 2 Ganja (VIRAL) - 2 Spike (RTG) - 2 Adrian (XG) - 1 Legend (Locomotiva) - 1 Shazam (Locomotiva) - 1 hXe (XG) - 1 Ru55eL (Golden) - 1 Kingsman (IbuyPOWER) - 1 Mr. D (Rapid) - 1 Jesus (VIRAL) - 1 Chinezu (Sportul Studentesc) - 1 Covee (Silent) - 1 Above (UniQ) - 1 Nutu_Camataru (Dinamo) - 1 Mario (Dinamo) - 1 Mumija (NaVi) - 1 Snbjrn (Rapid) - 1 SharpeN (IbuyPOWER) - 1 LaGy_PaLeTa (RTG) - 1 SNOW (RTG) - 1 Simba (ViruX) - 1 FlaVone (NaVi) - 1 Blax (UniQ) - 1 Razvan (Silent) - 1 FLO (Silent) - 1 Dica (Steaua) - 1 Zaszek (XG) - 1 AsSaSs!N (Locomotiva) - 1 Nicu (Golden) - 1 Raven (IbuyPOWER) - 1 iGreen (ELITE) - 1 Cartonase Electro (XG) - 1 Galben Wink7 (IbuyPOWER) - 1 Galben Danielos Tudozeus (UniQ) - 1 Galben wHiTeTiger (Golden) - 1 Galben HaMzA (Dinamo) - 1 Galben Capuc (ViruX) - 1 Galben Kenzor (RTG) - 1 Galben Skytexk (ELITE) - 1 Galben Nicu (Golden) - 1 Galben -------------------------------- UEFA Champions League Group A 1. Astralis Copenhagen 4p 2. Olympique Marseille 4p 3. FC Liverpool 1p 4. FC Barcelona 1p Astralis Copenhagen-FC Liverpool 3-1 FC Barcelona-Olympique Marseille 2-4 Group B 1. Mousesports Berlin 6p 2. HJK Helsinki 3p 3. Olimpiacos Pireus 3p 4. KRC Genk 0p Mousesports Berlin-HJK Helsinki 3-2 Olimpiacos Pireus-KRC Genk 4-2 Group C 1. CSKA Moscow 4p 2. HellRaisers Kiev 4p 3. FC Copenhagen 3p 4. Real Madrid 0p CSKA Moscow-FC Copenhagen 4-1 Real Madrid-HellRaisers Kiev 1-4 Group D 1. Bayern Munich 6p 2. Virtus Pro Warsaw 3p 3. Dinamo Kiev 3p 4. Juventus Turin 0p Bayern Munich-Virtus Pro Warsaw 3-2 Juventus Turin-Dinamo Kiev 2-3 Group E 1. NiP Stockholm 6p 2. BIG Berlin 2p 3. Olympique Lyon 1p 4. Fenerbahce Istanbul 1p Olympique Lyon-NiP Stockholm 1-2 Fenerbahce Istanbul-BIG Berlin 3-3 Group F 1. Silent Bucharest 4p 2. G2 Paris 4p 3. Natus Vincere Kiev 2p 4. Dinamo Zagreb 0p Natus Vincere Kiev-Silent Bucharest 2-2 Dinamo Zagreb-G2 Paris 1-2 Group G 1. Fnatic Stockholm 6p 3. FaZe Oslo 3p 2. FC Twente Eschede 3p 4. One Team in Bristol 0p FaZe Oslo-One Team in Bristol 2-0 FC Twente Eschede-Fnatic Stockholm 0-3 Group H 1. Paris Saint Germain 4p 2. Space Soldiers Istanbul 4p 3. UniQ Bucharest 1p 4. Sparta Praha 1p Paris Saint Germain-UniQ Bucharest 2-1 Sparta Praha-Space Soldiers Istanbul 1-2 -------------------------------------------- UEFA European Cup Group A 1. Rosenborg Trondheim 6p 2. Ajax Amsterdam 3p 3. Standard Liege 3p 4. Athletic Bilbao 0p Athletic Bilbao-Standard Liege 1-3 Ajax Amsterdam-Rosenborg Trondheim 1-2 Group B 1. OSC Lille 6p 2. Lazio Roma 6p 3. VIRAL Bacau 0p 4. CF Villarreal 0p VIRAL Bacau-OSC Lille 1-5 CF Villarreal-Lazio Roma 3-4 Group C 1. SSC Napoli 6p 2. Golden Suceava 4p 3. Borussia Dortmund 1p 4. Stade Malherbe Caen 1p SSC Napoli-Borussia Dortmund 2-1 Golden Suceava-Stade Malherbe Caen 2-0 Group D 1. Arsenal London 6p 2. AC Milan 6p 3. Sporting Lisbon 0p 4. ADO Den Haag 0p ADO Den Haag-Arsenal London 0-3 Sporting Lisbon-AC Milan 1-3 Group E 1. Rubin Kazan 6p 2. Panathinaikos Athens 3p 3. Internazionale Milano 3p 4. Feyenoord Rotterdam 0p Feyenoord Rotterdam-Panathinaikos Athens 0-2 Rubin Kazan-Internazionale Milano 4-1 Group F 1. Manchester City 6p 2. Girondins Bordeaux 6p 3. Benfica Lisbon 0p 4. FC Utrecht 0p Benfica Lisbon-Girondins Bordeaux 2-5 FC Utrecht-Manchester City 0-4 Group G 1. Zenit St. Petersburg 6p 2. Tyneside United 3p 3. CF Valencia 3p 4. AS Roma 0p AS Roma-Zenit St. Petersburg 2-3 Tyneside United-CF Valencia 4-3 Group H 1. Manchester United 6p 2. Squa[D]ranS Istanbul 6p 3. AC Fiorentina 0p 4. UD Levante 0p AC Fiorentina-Manchester United 1-5 UD Levante-Squa[D]ranS Istanbul 0-4 Group I 1. VOLKAN Istanbul 6p 2. Chelsea London 6p 3. Atletico Madrid 0p 4. Xtreme Gamers Brasov 0p Xtreme Gamers Brasov-Chelsea London 1-2 Atletico Madrid-VOLKAN Istanbul 2-3 Group J 1. Tottenham Hotspur 6p 2. RTG Resita 3p 3. AS Saint Etienne 3p 4. PSV Eindhoven 0p RTG Resita-AS Saint Etienne 2-1 PSV Eindhoven-Tottenham Hotspur 2-3 Group K 1. Borussia Monchengladbach 4p 3. MkM Vulcan 4p 2. Sahtior Donetk 3p 4. AZ Alkmaar 0p AZ Alkmaar-Sahtior Donetk 2-5 MkM Vulcan-Borussia Monchengladbach 1-1 Group L 1. FC Porto 6p 2. FC Basel 3p 3. FC Sevilla 3p 4. ELITE Bucharest 0p FC Sevilla-FC Basel 4-5 FC Porto-ELITE Bucharest 3-1
  15. Danielos Tudozeus

    PES Show Season 2: Liga 1 Etapa 2 + 3

    Rezultate Etapa 2 Natus Vincere Suceava-Dinamo Bucuresti 0-1 Xtreme Gamers Brasov-IbuyPOWER Timisoara 1-1 MkM Vulcan-Rapid Bucuresti 0-1 ViruX Botosani-Steaua Bucuresti 0-1 VIRAL Bacau-Locomotiva Pitesti 1-0 RTG Resita-Sportul Studentesc Bucuresti 0-1 Golden Suceava-ELITE Bucuresti 1-0 UniQ Bucuresti-Silent Bucuresti 1-2 Etapa 3 Sportul Studentesc Bucuresti-UniQ Bucuresti 0-5 Dinamo Bucuresti-ViruX Botosani 2-0 ELITE Bucuresti-Natus Vincere Suceava 1-1 Rapid Bucuresti-RTG Resita 2-0 Locomotiva Pitesti-Golden Suceava 0-1 Steaua Bucuresti-MkM Vulcan 0-3 IbuyPOWER Timisoara-Silent Bucuresti 1-1 Xtreme Gamers Brasov-VIRAL Bacau 0-0 Derby-uri Ligilor Straine Squa[D]ranS Istanbul-VOLKAN Istanbul 2-0 BIG Berlin-Mousesports Berlin 1-3 Rank Team Played Remaining Match W-L-T (wins +3.0, ties +1.0) Score TB Pts Diff 1 Golden Suceava 3 27 3 - 0 - 0 9.0 0 4 2 Rapid Bucuresti 3 27 2 - 0 - 1 7.0 0 3 3 VIRAL Bacau 3 27 2 - 0 - 1 7.0 0 2 4 UniQ Bucuresti 3 27 2 - 1 - 0 6.0 0 6 5 Dinamo Bucuresti 3 27 2 - 1 - 0 6.0 0 1 6 Steaua Bucuresti 3 27 2 - 1 - 0 6.0 0 -1 7 MkM Vulcan 3 27 1 - 1 - 1 4.0 0 2 8 Silent Bucuresti 3 27 1 - 1 - 1 4.0 0 0 9 Sportul Studentesc Bucuresti 3 27 1 - 1 - 1 4.0 0 -4 10 RTG Resita 3 27 1 - 2 - 0 3.0 0 -2 11 Xtreme Gamers Brasov 3 27 0 - 0 - 3 3.0 0 0 12 IbuyPOWER Timisoara 3 27 0 - 1 - 2 2.0 0 -2 13 ELITE Bucuresti 3 27 0 - 2 - 1 1.0 0 -2 14 Locomotiva Pitesti 3 27 0 - 2 - 1 1.0 0 -2 15 Natus Vincere Suceava 3 27 0 - 2 - 1 1.0 0 -2 16 ViruX Botosani 3 27 0 - 2 - 1 1.0 0 -3
×