Sari la conținut
Silent Zone - Community ™

Advert

• Bun venit!

Aici puteti sta la zi cu toate noutatile comunitati. Nu doar ca vedeti ce se intampla/sa intamplat, puteti sa va dati chiar si cu parerea!

FLO Read more
  • Ajutor!

Ai nevoie de ajutor? Bine ai venit! Comunitatea noastra este deschisa pentru discutii, intrebari si ajutor la orice! Daca ai o nelamurire sau ai nevoie de ajutor, nu ezita! Contacteaza-ne

d!abolic 2 Read more
  • Te asteptam pe TeamSpeak/Discord/Steam!

Pentru ca noi (comunitatea Silent-Zone) suntem ca si o familie, incercam sa ne regasim toti impreuna. Nu conteaza ce joc sau activitate facem, ci conteaza ca o facem impreuna!

d!abolic 3 Read more
Ionescu Adrian

cerere unban

Recommended Posts

Sal'tare

Am incercat sa ma conectez astazi 31-01-2018 pe server si am constatat ca am ban,nu stiu de ce,nu stiu cine l-a dat.Nu am mai intrat de vreo saptamana pe server si acum cand am incercat sa ma conectez,surpriza -ban.

Daca am gresit cu ceva imi cer scuze anticipat,dar am constiinta curata,macar sa-mi dati un motiv.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scuze dar nu am gasit un model de cerere, am facut contul in graba iar steam id habar nu am daca am asa ceva iar daca am nu stiu care este 

nu am id changer,a trebuit sa reinstalez windows-ulsi automat mi-a schimbat ip, nu am ce sa fac asta e net-ul,majoritatea routerelor au ip dinamic,daca aici e problema.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.